Perkusje Gretsch modele nowoczesne i vintage

Marka gretsch istnieje na światowym rynku już blisko 133 lata. Jest to firma amerykańska, zajmująca się produkcją perkusji. Ceni ją bardzo wielu muzyków, zarówno amatorów jak i profesjonalistów. Opinia o perkusjach gretsch jest taka, że można się w nich od razu zakochać. Są dobrej jakości, dobrze wykonane i brzmieniowo są wprost idealne.

Jakość i cena

Perkusje gretsch mają różne swoje ceny, ale dodać należy, że firma produkuje proste sety jak i te bardziej uszlachetnione. Do tych ostatnich należą instrumenty, które są zbliżone wizualnie i brzmieniowo do modeli perkusyjnych sprzed wielu lat, na których grały prawdziwe gwiazdy muzyki.
Zresztą jest to podstawowa cecha firmy gretsch. Perkusje gretsch raz wprowadzone przez firmę na rynek są wciąż produkowane a ponadto wiele z nich ma swoje pierwowzory, bardzo zakorzenione w muzyce rozrywkowej.
Jakość perkusji jest doskonała, a cena zawsze zbliżona do jakości, ale są również produkty, przeznaczone na kieszeń początkującego perkusisty.

Poszczególne serie

Perkusje gretsch wypuszczane są jako poszczególne serie i linie. Znane są więc modele perkusyjne, które są flagowymi i sztandarowymi produktami jak i takie, które nadają się do nauki gry na tym instrumencie. Jednak w każdym przypadku duży nacisk, producent, kładzie na jakość wyprodukowanego instrumentu.

Perkusje Gretsch dostępne na https://drumcenter.pl/pl/producers/gretsch-1289827109.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *